Gizlilik Politikası

Bilgi Kaydı

 • Webyap, kullanıcı kayıt sisteminin işleyebilmesi için (ad soyad, doğum tarihi, e-mail, adres vb.) sizlerden talep etmektedir. Webyap, sitenin çeşitli bölümlerinde kullanıcılardan bilgi toplar ve Webyap bu sitede toplanan tüm bilginin tek sahibidir. Bu toplanan bilgiler, bu metinde açıklanan yolların dışında herhangi bir şekilde üçüncü taraflara satılamaz, kiralanamaz veya verilemez.
 • Webyap, kullanıcı kayıt sisteminin işleyebilmesi için (ad soyad, doğum tarihi, e-mail, adres vb.) sizlerden talep etmektedir. Webyap, sitenin çeşitli bölümlerinde kullanıcılardan bilgi toplar ve Webyap bu sitede toplanan tüm bilginin tek sahibidir.

E-Mail ve Şifre

 • Kullanıcının hesabına sadece ona ait e-mail adresi ve şifresiyle erişilebilmek mümkün olacaktır.

Bilgileri Güncelleme

 • Kullanıcı, Müşteri Paneli Alanında yer alan bağlantılar yoluyla dilediği zaman sitede bulunan kendisiyle ilgili bilgileri silebilir, değiştirebilir. Kullanıcı hesabının iptali için destek@webyap.net adresine e-mail gönderilmelidir.

Bilgiyi Paylaşma

 • Kullanıcılara ait demografik bilgiler sitenin reklam verenleriyle paylaşılabilir, bu paylaşım kullanıcıların kişisel bilgilerinin aktarılmasını içermez.
 • Webyap, kullanıcıya herhangi bir hizmeti (alan adı, chat sistemi vb.) üçüncü bir taraf aracılığıyla sunduğu takdirde o hizmetin gerçekleşmesi için gerekli bilgiler üçüncü tarafa iletilir. Söz konusu taraf, bu bilgiyi hizmetin gerçekleştirilmesi dışında bir amaçla kullanamaz.

Site Bilgi Kayıtları

 • Webyap, trendleri görme, kullanıcı hareketlerini izleme, kullanımı arttırmak için demografik bilgi toplama amacıyla I.P. Adreslerini kullanır. I.P. Adresleri kullanıcıların kimliğini tespit etme imkanı vermez.

Harici Bağlantılar

 • Webyap sitesinden başka sitelere bağlantılar vardır. Webyap, bu link verilen diğer sitelerin içeriğinden ve/veya gizlilik politikalarından ve benzerlerinden sorumlu değildir.

Sipariş Süreci

 • Sipariş Formlarımızda kullanıcıdan bilgi istemekteyiz. Bu bölümlerde kullanıcı iletişim bilgilerini (ad soyad, adres vb.) ve finansal bilgilerini (kredi kartı no, kredi kartı son kullanım tarihi vb.) vermelidir. Bu bilgiler, müşterinin siparişine ait ödemeyi almak, siparişi teslim etmek ve fatura kesmek için kullanılacaktır. Eğer ödeme veya teslimatta sorun yaşanırsa bu bilgiler kullanıcı ile temasa geçmek için kullanılacaktır.

Kredi Kartı Güvenliği

 • Webyap’ta, kullanıcıya ait bilgilerin emniyeti için her türlü önlem alınmıştır. Kullanıcı web sitesi aracılığıyla kredi kartı bilgisi verirken bu bilgi SSL teknolojisi ile şifrelenir. Tüm Webyap sitesi SSL ile korunmaktadır.
 • Sitemizden kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için İyzico Ödeme Sistemi Altyapısı "3D Secure" kullanılmaktadır. İyzico güvenli ortamında barındırılan, bakımı ve güvenliği İyzico tarafından sağlanan bu sistem ile kart bilgileriniz hiç bir şekilde bizim tarafımızdan kayıt altına alınmaz.

3D Secure ve Kullanımı

 • 3D Secure sanal ortamda yapılan ticari işlemlerin güvenliğini sağlamak için geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. İnternetten yapılan kredi kartlı alışverişlerde şifreyle onaylama işlemi olarak ta bilinir. Visa kredi kartları için yapılan uygulamaya "Verified by Visa", MasterCard için olanına ise "SecureCode" adı verilir. 3D Secure yöntemiyle yapılan alışverişlerin tamamlanabilmesi için kart sahibinin işlem esnasında kendi özel şifresiyle işlem yapması zorunludur.
 • Sitemizde yapacağınız alışverişlerde kredi kartınızın bankasının 3D Secure sistemini desteklemesi durumunda ödemenizi 3D Secure yöntemiyle gerçekleştirebilirsiniz.

Destek & İletişim

Webyap ekibi olarak size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

webyap · Rudral Yazılım Ltd. Şti.
Akarca Mah. Adnan Menderes Bulv.
Sk: 297, Blok: D, No: 2
Fethiye/MUĞLA
Tel: (252) 613 11 21

Yüksek kalite çözümleri, uygun fiyata sunan Webyap, müşterilerini yazılım ya da tasarım bilgisine gerek duyulmadan 5 dakika içerisinde web sitesi sahibi yapmaktadır. Durma sen de web yap!

destek@webyap.net

Sosyal platformlardan bizi takip edebilirsiniz

Koşullar · Gizlilik · © 2019 webyap.net · Tüm Hakları Saklıdır.
Webyap tescilli bir markadır.